seriál :
Šumavský MTB maraton České spořitelny
DÁTUM : | 1.8.2020 | MIESTO : | Zadov - Churáňov |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- Trasa B absolútne
- Trasa B po kategóriách
- Trasa C absolútne
- Trasa C po kategóriách
- Trasa JTM absolútne
- Trasa JTM po kategóriách
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
- Family jízda tímy
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
Future Cycling Northwave |
CZE | 1:53:13.4 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:53:53.4 | 0:00:39.9 |
3. | ŠKARNITZL Jan |
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA |
CZE | 1:55:05.1 | 0:01:51.6 |
4. | RYDVAL Filip |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 1:55:19.1 | 0:02:05.6 |
5. | KOBES Lukáš |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:55:37.9 | 0:02:24.4 |
6. | RAUCHFUSS Marek |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:58:09.1 | 0:04:55.6 |
7. | BUKSA Dominik |
Future Cycling Northwave |
CZE | 1:59:43.7 | 0:06:30.2 |
8. | SKÁLA Jaromír |
Rouvy Specialized Cycling Team |
CZE | 1:59:44.3 | 0:06:30.9 |
9. | STRNKA Tomáš |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:59:47.3 | 0:06:33.9 |
10. | BUBÍLEK Michal |
Kross Bikeranch team |
CZE | 1:59:48.8 | 0:06:35.4 |
11. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:59:56.3 | 0:06:42.9 |
12. | PAPRSTKA Tomáš |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 2:00:48.8 | 0:07:35.4 |
13. | ZEITHAMMER Martin |
PETR ČECH SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:03:12.1 | 0:09:58.6 |
14. | PÍSAŘ Jan |
Cycle Experts |
CZE | 2:03:16.2 | 0:10:02.7 |
15. | REEH Jiří |
STYLE ACTIVITY |
CZE | 2:03:24.3 | 0:10:10.8 |
16. | ZEMENE Jakub |
EthicSport Cycling team |
CZE | 2:03:29.3 | 0:10:15.9 |
17. | TATÍČEK Petr |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:03:36.3 | 0:10:22.9 |
18. | PITEL Lukáš |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 2:03:40.6 | 0:10:27.1 |
19. | JIROUŠ Samuel |
CZECH REPUBLIC XCO National Team |
CZE | 2:03:46.6 | 0:10:33.1 |
20. | SMOLA Lukáš |
GALAXY CYKLOŠVEC |
CZE | 2:04:09.6 | 0:10:56.1 |
21. | VOLTR Martin |
Dukla Praha |
CZE | 2:05:15.9 | 0:12:02.5 |
22. | JELÍNEK Josef |
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA |
CZE | 2:05:27.3 | 0:12:13.9 |
23. | KADLEC Jakub |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:07:09.8 | 0:13:56.4 |
24. | HLŮŽEK Radim |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:08:39.9 | 0:15:26.5 |
25. | CHOVANEC Filip |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:08:43.3 | 0:15:29.9 |
26. | PRUDEK Dominik |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 2:08:51.6 | 0:15:38.2 |
27. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:08:59.8 | 0:15:46.4 |
28. | TOMAN Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:09:03.8 | 0:15:50.4 |
29. | LÁVIČKA Adam |
Kross Bike Ranch team |
CZE | 2:09:46.8 | 0:16:33.3 |
30. | SWÁROVSKÝ Michal |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 2:10:56.1 | 0:17:42.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | NEUMANOVÁ Tereza |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:17:26.4 | 0:00:00.0 |
2. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Kross Bike Ranch team |
CZE | 2:20:26.9 | 0:03:00.5 |
3. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:23:50.0 | 0:06:23.6 |
4. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa Jablonec n. N. |
CZE | 2:27:52.7 | 0:10:26.3 |
5. | KUČEROVÁ Božena |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 2:35:52.6 | 0:18:26.2 |
6. | PEJŠOVÁ Kristýna |
GHOST Team |
CZE | 2:38:41.2 | 0:21:14.8 |
7. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 2:43:16.4 | 0:25:50.0 |
8. | MONDLOVÁ Kateřina |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 2:43:31.2 | 0:26:04.7 |
9. | JAKUBIČKOVÁ Hana |
ŘLP |
CZE | 2:47:04.9 | 0:29:38.5 |
10. | HOVORKOVA Aneta |
- |
CZE | 2:48:29.5 | 0:31:03.1 |
11. | PAVLÍKOVÁ Ivana |
Bike-Life Brno |
CZE | 2:49:38.7 | 0:32:12.3 |
12. | RIPPELOVA Hana |
CZE | 2:49:51.7 | 0:32:25.3 | |
13. | MAŤHOVÁ Andrea |
GHOST Team |
CZE | 2:51:04.2 | 0:33:37.8 |
14. | POLÍVKOVÁ Markéta |
Bike puzzle team |
CZE | 2:52:40.0 | 0:35:13.6 |
15. | NOVÁKOVÁ Veronika |
Prodoli Racing Team |
CZE | 2:55:15.9 | 0:37:49.5 |
16. | KRISTKOVÁ Helena |
CZE | 2:57:42.7 | 0:40:16.3 | |
17. | VALDMANOVÁ Lenka |
Ski nordic Mariánské Lázně |
CZE | 2:59:06.4 | 0:41:40.0 |
18. | HEGNEROVÁ Jana |
PUNK. PLEASURE and PAIN |
CZE | 3:01:58.9 | 0:44:32.5 |
19. | PEZOVÁ Hana |
Adama CZ |
CZE | 3:02:16.0 | 0:44:49.6 |
20. | NÁBĚLKOVÁ Adéla |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:09:05.5 | 0:51:39.1 |
21. | OSTRČILOVÁ Dája |
copr přeštice |
CZE | 3:16:15.5 | 0:58:49.1 |
22. | DINGOVÁ Michaela |
BSK racing |
CZE | 3:45:02.3 | 1:27:35.9 |
23. | REZKOVÁ Renáta |
Cobram team |
CZE | 4:22:58.6 | 2:05:32.2 |
24. | KNOBOVÁ Veronika |
Valeo |
CZE | 4:37:54.2 | 2:20:27.8 |
Preteky seriálu
- Rouvy Virtuální závod
- Praha - Karlštej Tour - zrušeno
- Orlík Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České Spořitelny
- Bikemaraton Beroun České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory Cardion
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Oderská Mlýnice Lesy ČR
- Ralsko MTB Tour České spořitelny
- KPŽ - Vrchlabí - Špindl Tour