seriál :
5 x Vimperkem 2017
5 x Vimperkem - II. (brusle, kolce)
DÁTUM : | 19.9.2017 | MIESTO : | Vimperk, skiareál Vodník |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
- IN-LINE - 500 M (1 MALÉ KOLO)
- IN-LINE - 500 M (1 MALÉ KOLO)
- IN-LINE - 1000 M (2 MALÁ KOLA)
- IN-LINE - 1000 M (2 MALÁ KOLA)
- IN-LINE - 1800 M (2 KOLA)
- IN-LINE - 1800 M (2 KOLA)
- KOLEČKOVÉ LYŽE - 2700 M (3 KOLA)
- KOLEČKOVÉ LYŽE - 2700 M (3 KOLA)
- KOLEČKOVÉ LYŽE - 4500 M (5 KOL)
- KOLEČKOVÉ LYŽE - 5400 M (6 KOL)
- KOLEČKOVÉ LYŽE - 5400 M (6 KOL)
- KOLEČKOVÉ LYŽE - 7200 M (8 KOL)
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOLAFA Jan |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:01:28.7 | 0:00:00.0 |
2. | VYSKOČIL Vítek |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:01:50.5 | 0:00:21.7 |
3. | FOUNĚ Jan |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:01:57.7 | 0:00:29.0 |
4. | HOŠEK Tomáš |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:10.7 | 0:00:42.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PŮBALOVÁ Silvie |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:01:23.5 | 0:00:00.0 |
2. | RANDÁKOVÁ Jana |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:01:39.5 | 0:00:15.9 |
3. | WALTMAN Karolina |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:01:54.2 | 0:00:30.7 |
4. | HEIDE Lucie |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:02:03.5 | 0:00:39.9 |
5. | BRANDOVÁ Beáta |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:02:12.7 | 0:00:49.2 |
6. | JEDLIČKOVÁ Terezka |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:13.2 | 0:00:49.7 |
7. | OLLE Viktorie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:33.7 | 0:01:10.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VOCELKA Matěj |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:47.3 | 0:00:00.0 |
2. | SAMEK Mikuláš |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:57.8 | 0:00:10.4 |
3. | FOUNĚ Jiří |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:03:09.8 | 0:00:22.5 |
4. | ŠTĚRBA Jan |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:03:13.8 | 0:00:26.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KREJČÍ Štěpánka |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:26.5 | 0:00:00.0 |
2. | MÁNKOVÁ Emma |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:29.7 | 0:00:03.2 |
3. | BOUŠKOVÁ Karolína |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:02:46.3 | 0:00:19.7 |
4. | HUDEČKOVÁ Lucie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:02:58.5 | 0:00:31.9 |
5. | VENCLÍKOVÁ Tereza |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:03:26.7 | 0:01:00.2 |
6. | CZERWENKOVÁ Lucie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:04:20.3 | 0:01:53.7 |
7. | EIGNEROVÁ Eliška |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:04:34.5 | 0:02:08.0 |
8. | MALEČOVÁ Lucie |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:06:35.3 | 0:04:08.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUŠKA Jakub |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:04:11.3 | 0:00:00.0 |
2. | BÖHM Jan |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:04:28.1 | 0:00:16.7 |
3. | STEINBACH Hynek |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:04:28.3 | 0:00:17.0 |
4. | VONDRAŠ Petr |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:04:28.4 | 0:00:17.0 |
5. | ŠTĚRBA Petr |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:44.6 | 0:01:33.2 |
6. | KOJAN Jan |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:06:13.1 | 0:02:01.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SATORIOVÁ Johanka |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:04:55.8 | 0:00:00.0 |
2. | CZERWENKOVÁ Tereza |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:08.5 | 0:00:12.7 |
3. | WEISSOVÁ Barbora |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:11.8 | 0:00:16.0 |
4. | KOLAFOVÁ Karolína |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:11.8 | 0:00:16.0 |
5. | SILOVSKÁ Barbora |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:05:13.8 | 0:00:18.0 |
6. | ZAHRADNÍKOVÁ Anna |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:05:24.5 | 0:00:28.7 |
7. | KOŠNAROVÁ Adriana |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:05:52.5 | 0:00:56.7 |
8. | OLLE Ester |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:06:29.5 | 0:01:33.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠILHA Ondřej |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:07:07.1 | 0:00:00.0 |
2. | VYSKOČIL David |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:07:29.6 | 0:00:22.4 |
3. | STEINBACH Jakub |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:07:47.6 | 0:00:40.4 |
4. | BOLDA Vojtěch |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:08:05.8 | 0:00:58.7 |
5. | TISCHLER Jan |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:08:10.1 | 0:01:02.9 |
6. | VONDRAŠ Štěpán |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:08:30.6 | 0:01:23.5 |
7. | ZUSKA Marcel |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:08:40.3 | 0:01:33.2 |
8. | ZAHRADNÍK Jaroslav |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:08:50.6 | 0:01:43.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | RANDÁKOVÁ Hanka |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:06:54.9 | 0:00:00.0 |
2. | NAROVCOVÁ Beáta |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:07:48.1 | 0:00:53.2 |
3. | TUŠLOVÁ Agáta |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:08:47.4 | 0:01:52.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VÖLFLOVÁ Natálie |
Ski Sokol Stachy |
CZE | 0:12:42.4 | 0:00:00.0 |
2. | HŮRKOVÁ Johanka |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:13:35.9 | 0:00:53.4 |
3. | NĚMCOVÁ Patricia |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:14:29.9 | 0:01:47.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SILOVSKÝ Vojtěch |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:14:44.9 | 0:00:00.0 |
2. | KALIVODA Lukáš |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:15:38.9 | 0:00:54.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŘEZNÍKOVÁ Tereza |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:12:44.4 | 0:00:00.0 |
2. | NOVÁKOVÁ Adéla |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:13:13.1 | 0:00:28.7 |
3. | MONDLOVÁ Kateřina |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:13:23.1 | 0:00:38.7 |
4. | JEDLIČKOVÁ Eva |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:15:11.9 | 0:02:27.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | MÁNEK Jiří |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:16:05.4 | 0:00:00.0 |
2. | KALIVODA Tomáš |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:16:05.9 | 0:00:00.4 |
3. | MÁNEK Ondřej |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:16:12.9 | 0:00:07.4 |
4. | TISCHLER Josef |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:16:33.9 | 0:00:28.4 |
5. | VACHUTA Matěj |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:16:40.1 | 0:00:34.7 |
6. | VONDRAŠ Petr |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:18:06.1 | 0:02:00.7 |
7. | HOLOUBEK Ondřej |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:18:08.9 | 0:02:03.4 |