ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- Winter Weekend
- Brutal 10 km + 25 překážek+ muži
- Brutal 10 km + 25 překážek+ ženy
- Brutal 10 km + 25 překážek+ Elite / Hobby
- Brutal 10 km + 25 překážek+ po kategorích
- Brutal 10 km + 25 překážek+ týmy
- Dril 5 km + 20 překážek+ muži
- Dril 5 km + 20 překážek+ ženy
- Dril 5 km + 20 překážek+ Elite / Hobby
- Dril 5 km + 20 překážek+ po kategorích
- Dril 5 km + 20 překážek+ týmy
- JUNIOR 700 m +
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SIMANDL Radek |
Spartan Gym |
CZE | 0:42:44.0 | 0:00:00.0 |
2. | CENIGA Peter |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 0:43:40.0 | 0:00:56.0 |
3. | CHRAPPA Richard |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 0:44:39.0 | 0:01:55.0 |
4. | SIMANDL Ondřej |
Spartan Gym |
CZE | 0:45:41.0 | 0:02:57.0 |
5. | HURSKYJ Alexandr |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 0:47:05.0 | 0:04:21.0 |
6. | JOSKA Vladislav |
CZE | 0:47:58.0 | 0:05:14.0 | |
7. | WEIG Simon |
MIT Tough Team Germany |
GER | 0:48:15.0 | 0:05:31.0 |
8. | FOLVARČÍK Jirka |
SRTG Strupčice A team |
CZE | 0:48:27.0 | 0:05:42.9 |
9. | MALIHA Vít |
SRTG Pardubice Elite |
CZE | 0:48:34.0 | 0:05:50.0 |
10. | SLOVÁČEK Dominik |
CZE | 0:48:37.0 | 0:05:53.0 | |
11. | BABÁK Josef |
Tantum Monstra |
CZE | 0:48:45.0 | 0:06:00.9 |
12. | DIECKMANN Jan-Philip |
MIT Tough Team Germany |
GER | 0:49:01.0 | 0:06:16.9 |
13. | MALIHA Roman |
SRTG Pardubice Elite |
CZE | 0:49:01.0 | 0:06:16.9 |
14. | KAREL Štěpán |
CZE | 0:49:14.0 | 0:06:30.0 | |
15. | BUDÍN Pavel |
PR Workout ÚNL ELITE |
CZE | 0:49:28.0 | 0:06:44.0 |
16. | HROMADA Martin |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 0:49:37.0 | 0:06:53.0 |
17. | TESÁREK Michal |
CZE | 0:49:52.0 | 0:07:07.9 | |
18. | KUJÍČEK Michal |
SRTG Strupčice A team |
CZE | 0:49:55.0 | 0:07:11.0 |
19. | CIMLER Jiří |
Gladiators |
CZE | 0:50:11.0 | 0:07:27.0 |
20. | CENEFELS Filip |
Wild Snails |
CZE | 0:50:41.0 | 0:07:57.0 |
21. | SCHRÖPFER Martin |
Tantum Monstra |
CZE | 0:50:49.0 | 0:08:05.0 |
22. | FREI Martin |
CZE | 0:51:02.0 | 0:08:18.0 | |
23. | SVÍTIL Marek |
Intenzivní běhny |
CZE | 0:51:07.0 | 0:08:23.0 |
24. | KULHÁNEK Martin |
CZE | 0:51:13.0 | 0:08:29.0 | |
25. | REMEŠ Jan |
CZE | 0:51:15.0 | 0:08:31.0 | |
26. | MIKŠOVSKÝ Michal |
Gladiators |
CZE | 0:51:25.0 | 0:08:40.9 |
27. | TYL Lukáš |
SRTG Čelákovice |
CZE | 0:51:37.0 | 0:08:53.0 |
28. | ČERNÝ Václav |
HLS TEAM |
CZE | 0:51:43.0 | 0:08:59.0 |
29. | VACÍK Jiří |
SWEEP OCRA-CZ ELITE TEAM |
CZE | 0:51:50.0 | 0:09:06.0 |
30. | KASAL Jan |
High Intensity Trainings Prague |
CZE | 0:52:02.0 | 0:09:18.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | NĚMCOVÁ Sandra |
CZE | 0:56:34.0 | 0:00:00.0 | |
2. | LOKAJÍČKOVÁ Klára |
CZE | 0:57:29.0 | 0:00:54.9 | |
3. | HÁJKOVÁ Daniela |
CZE | 1:00:05.0 | 0:03:30.9 | |
4. | ŠAŠKOVÁ Zuzana |
Gladiators |
CZE | 1:00:10.0 | 0:03:35.9 |
5. | MIZON Ruby |
Outdoor CREW |
CZE | 1:00:39.0 | 0:04:04.9 |
6. | ŠUKOVÁ Martina |
SRTG Čelákovice |
CZE | 1:01:27.0 | 0:04:52.9 |
7. | RUDKOVÁ Kristýna |
MůjGym |
CZE | 1:02:00.0 | 0:05:25.9 |
8. | BRINKMANN Sabrina |
GER | 1:02:10.0 | 0:05:35.9 | |
9. | LOJKOVÁ Romana |
CZE | 1:02:23.0 | 0:05:48.9 | |
10. | BERÁNKOVÁ Raduška |
CZE | 1:02:32.0 | 0:05:57.9 | |
11. | VOSECKÁ Barbora |
Season 2018 |
CZE | 1:03:08.0 | 0:06:33.9 |
12. | BABNIČOVÁ Kateřina |
HLS TEAM |
CZE | 1:03:10.0 | 0:06:35.9 |
13. | STEJSKALOVÁ Barbora |
Berounští Prtko Jističi |
CZE | 1:03:29.0 | 0:06:54.9 |
14. | KÖNIGOVÁ Lucie |
Bootcamp Team |
CZE | 1:03:42.0 | 0:07:07.9 |
15. | VESELÁ Petra |
CZE | 1:04:28.0 | 0:07:53.9 | |
16. | HOLCOVÁ Petra |
CZE | 1:04:38.0 | 0:08:04.0 | |
17. | VACKOVÁ Tereza |
CZE | 1:05:01.0 | 0:08:26.9 | |
18. | DANI Michaela |
SVVAT |
CZE | 1:05:18.0 | 0:08:43.9 |
19. | ZIMMERMANOVÁ Lenka |
Predator Workout Ústí nad Labem |
CZE | 1:05:28.0 | 0:08:54.0 |
20. | GORI Katarina |
CELTIC WARRIOR |
AUT | 1:05:43.0 | 0:09:08.9 |
21. | KOLLEROVÁ Eliška |
CZE | 1:06:19.0 | 0:09:44.9 | |
22. | KUTÍLKOVÁ Kateřina |
CZE | 1:06:29.0 | 0:09:54.9 | |
23. | KUČEROVÁ Klára |
Spartan Gym |
CZE | 1:06:42.0 | 0:10:07.9 |
24. | MÁLKOVÁ Kristína |
Spartan Gym |
CZE | 1:08:13.0 | 0:11:38.9 |
25. | KLÁNOVÁ Michaela |
TABATA ŽATEC |
CZE | 1:08:25.0 | 0:11:51.0 |
26. | RŮŽIČKOVÁ Michaela |
Berounští Prtko Jističi |
CZE | 1:08:34.0 | 0:11:59.9 |
27. | TITĚROVÁ Barbora |
Bootcamp Team |
CZE | 1:08:35.0 | 0:12:00.9 |
28. | FOJTŮ Nina |
CZE | 1:08:53.0 | 0:12:18.9 | |
29. | LIEBEZEITOVÁ Eva |
Mutějovický válec |
CZE | 1:09:34.0 | 0:12:59.9 |
30. | JEŘÁBKOVÁ Petra |
MůjGym |
CZE | 1:09:45.0 | 0:13:10.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SIMANDL Radek |
Spartan Gym |
CZE | 1:08:10.0 | 0:00:00.0 |
2. | KULHÁNEK Martin |
CZE | 1:08:26.1 | 0:00:16.1 | |
3. | DIECKMANN Jan-Philip |
MIT Tough Team Germany |
GER | 1:09:08.4 | 0:00:58.4 |
4. | VACÍK Jiří |
SWEEP OCRA-CZ ELITE TEAM |
CZE | 1:09:52.9 | 0:01:42.9 |
5. | CHRAPPA Richard |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 1:11:51.2 | 0:03:41.2 |
6. | SIMANDL Ondřej |
Spartan Gym |
CZE | 1:11:52.0 | 0:03:42.0 |
7. | HANYK Lukáš |
CZE | 1:12:01.6 | 0:03:51.6 | |
8. | JOSKA Vladislav |
CZE | 1:12:40.8 | 0:04:30.8 | |
9. | WEIG Simon |
MIT Tough Team Germany |
GER | 1:14:12.2 | 0:06:02.2 |
10. | CENIGA Peter |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 1:14:33.6 | 0:06:23.6 |
11. | SLOVÁČEK Dominik |
CZE | 1:14:46.8 | 0:06:36.8 | |
12. | TVRDÍK Tomáš |
SWEEP OCRA-CZ ELITE TEAM |
CZE | 1:15:56.7 | 0:07:46.7 |
13. | SCHMIDT André |
MIT Tough Team Germany |
GER | 1:16:25.6 | 0:08:15.6 |
14. | VINICKÝ Petr |
SWEEP OCRA-CZ ELITE TEAM |
CZE | 1:16:38.1 | 0:08:28.1 |
15. | BABÁK Josef |
Tantum Monstra |
CZE | 1:16:47.7 | 0:08:37.7 |
16. | MALIHA Roman |
SRTG Pardubice Elite |
CZE | 1:16:48.8 | 0:08:38.8 |
17. | MANUEL Münst |
CZE | 1:17:05.6 | 0:08:55.6 | |
18. | SKALA Jan |
Spartan Gym |
CZE | 1:17:20.4 | 0:09:10.4 |
19. | HROMADA Martin |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 1:17:39.3 | 0:09:29.3 |
20. | ŘEŘICHA Jan |
Sunny Gang Plzeň |
CZE | 1:17:55.9 | 0:09:45.9 |
21. | HURSKYJ Alexandr |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 1:18:18.8 | 0:10:08.8 |
22. | CENEFELS Filip |
Wild Snails |
CZE | 1:18:20.3 | 0:10:10.3 |
23. | TOMÍČEK Václav |
SRTG Hradec Králové |
CZE | 1:18:21.4 | 0:10:11.4 |
24. | ZIMMERMANN Till |
MIT Tough Team Germany |
GER | 1:18:54.0 | 0:10:44.0 |
25. | MAJER Michal |
Outdoor CREW |
CZE | 1:18:54.3 | 0:10:44.3 |
26. | VEPŘEK Karel |
CZE | 1:18:54.5 | 0:10:44.5 | |
27. | ILDŽA Matúš |
Team OCRA Slovakia |
SVK | 1:19:01.7 | 0:10:51.7 |
28. | JABUREK Martin |
CZE | 1:19:22.7 | 0:11:12.7 | |
29. | KASAL Jan |
High Intensity Trainings Prague |
CZE | 1:19:32.6 | 0:11:22.6 |
30. | CHMELAŘ Filip |
CZE | 1:20:27.2 | 0:12:17.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HORTOBÁGYIOVÁ Eszter |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 1:17:17.2 | 0:00:00.0 |
2. | DANI Michaela |
SVVAT |
CZE | 1:29:07.2 | 0:11:50.0 |
3. | VESELÁ Petra |
CZE | 1:31:10.1 | 0:13:52.9 | |
4. | VOJTÍŠKOVÁ Lucie |
CZE | 1:33:56.6 | 0:16:39.4 | |
5. | HÁJKOVÁ Daniela |
CZE | 1:34:04.7 | 0:16:47.5 | |
6. | BABUŠKOVÁ Stanislava |
CZE | 1:34:06.2 | 0:16:49.0 | |
7. | MIZON Ruby |
Outdoor CREW |
CZE | 1:34:27.8 | 0:17:10.6 |
8. | FIALOVÁ Lenka |
CZE | 1:34:36.1 | 0:17:18.9 | |
9. | KÖNIGOVÁ Lucie |
Bootcamp Team |
CZE | 1:34:50.8 | 0:17:33.6 |
10. | BRINKMANN Sabrina |
GER | 1:34:58.4 | 0:17:41.2 | |
11. | NOVAKOVA Gabriela |
High Intensity Trainings Prague |
CZE | 1:35:01.0 | 0:17:43.8 |
12. | SVECOVA Lucia |
High Intensity Trainings Prague |
CZE | 1:35:02.5 | 0:17:45.3 |
13. | ŠAŠKOVÁ Zuzana |
Gladiators |
CZE | 1:35:02.6 | 0:17:45.4 |
14. | ZIMMERMANOVÁ Lenka |
Predator Workout Ústí nad Labem |
CZE | 1:36:21.4 | 0:19:04.2 |
15. | BIOLIK Nicole |
MIT Tough Team Germany II. |
GER | 1:37:03.6 | 0:19:46.4 |
16. | KUČEROVÁ Klára |
Spartan Gym |
CZE | 1:37:27.3 | 0:20:10.1 |
17. | KLÁNOVÁ Michaela |
TABATA ŽATEC |
CZE | 1:38:54.6 | 0:21:37.4 |
18. | KOLLEROVÁ Eliška |
CZE | 1:39:33.7 | 0:22:16.5 | |
19. | ŽIŽKOVÁ Kateřina |
Outdoor CREW |
CZE | 1:39:47.8 | 0:22:30.6 |
20. | SUKOVATÁ Klára |
Gladiators |
CZE | 1:40:25.2 | 0:23:08.0 |
21. | FEJTOVÁ Zuzana |
CZE | 1:40:51.4 | 0:23:34.2 | |
22. | MÁLKOVÁ Kristína |
Spartan Gym |
CZE | 1:41:15.0 | 0:23:57.8 |
23. | GORI Katarina |
CELTIC WARRIOR |
AUT | 1:42:18.9 | 0:25:01.7 |
24. | HAJOSTEKOVA Simona |
Team OCRA Slovakia |
SVK | 1:42:29.6 | 0:25:12.4 |
25. | JEŘÁBKOVÁ Petra |
MůjGym |
CZE | 1:44:10.1 | 0:26:52.9 |
26. | ŠUKOVÁ Martina |
SRTG Čelákovice |
CZE | 1:44:50.3 | 0:27:33.1 |
27. | ŠIBOROVÁ Kristýna |
Predator Workout Kladno |
CZE | 1:45:03.3 | 0:27:46.1 |
28. | SUŠÁNKOVÁ Klára |
Cinema City Team Elite |
CZE | 1:45:35.6 | 0:28:18.4 |
29. | VACKOVÁ Tereza |
CZE | 1:46:39.7 | 0:29:22.5 | |
30. | ŠTĚPÁNKOVÁ Šárka |
Spartan Gym |
CZE | 1:46:57.8 | 0:29:40.6 |